Herilased ja vapsikud

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

 

Ligipääsmatus kohas – ehituskonstruktsioonis, laudise taga, tuulekastis – asuvate pesade mugav ja kiire tõrjemoodus.

Herilaste ja vapsikute pesad hukkuvad 3 tunni kuni 3 päeva jooksul, sõltuvalt ilmastikuoludest.

NB! Tõrje ei toimi hilissügisel külmade ilmade saabumisel, kui nad hakkavad ellujäämiseks tungima siseruumidesse sooja otsingule.

Geeltõrje teenustöö

Soovitame mõelda nende putukate iseseisvale tõrjele, kuna tegemist on lihtsa ühekordse toiminguga.  Kuid soovi korral teostame teenustööd.

Herilaste ja vapsikute tõrje.
60 € – ligipääsmatus kohas asuva pesa putukaid mitteäritav tõrjemoodus.

Osta tõrjegeeli isetegemiseks

Putukatest saad vabaneda tõhusalt ka iseseisvalt – kõik on mugavalt kasutusvalmis ja teostamine lihtne, kiire ning turvaline. Lähtu meie soovitustest, mis tuginevad putukate elutsemistavadele! Tõrje meetod ei ärrita putukaid. Vaata kasutussoovitust.

Herilaste ja vapsikute tõrjet teosta alates kevadest pärast soojalaine saabumist sademeteta päeva esimesel poolel, et toiduotsijad jõuaksid söötmürgi kõikidele pesaasukatele viia.

Leia lennuava ja distantsi hoidmiseks sobiliku pikkusega harjavars või toigas, mille külge kinnitada rullik. Kanna geel eemalt rulliku abil putukate maandumisalale ja sisenemisavale. Toiming võtab aega 30 sekundit.

Maapinnas oleva pesa väljasuretamiseks leia pilbas, määri see kahelt poolt geeliga kokku ja poeta see sobival hetkel avausse. Takista putukate lendamine, kuid ära blokeeri nende sisse-välja ronimist!  Toiming võtab aega 5 sekundit.

Herilaste ja vapsikute tõrjekomplekt.
20 € – 40g tõrjegeeli – 2 jalgpalli suuruse pesa väljasuretamiseks. Kõik vajaminev on komplektis olemas.

NB! Suve lõpuks võivad pesad kasvada väga suureks. Samuti võivad suve jooksul ootamatult tekkida uued tütarpesad. Ole objektiivne – geeli kogus sõltub putukate arvukusest või pesade hulgast.

3 € Omniva või Itella pakiautomaadi saatmiskulu. Märgi tellimuses kaupluse nimetus, kus asub Sulle sobiv pakiautomaat. Päevased tellimused postitame hilisõhtul. Arve saadame emailiga.

Edaspidi säilita eeltöödeldud rullik kaasasolevas purgis ning kasuta aastast aastasse odavamalt täitesüstlaid.

Võid kohe juurde võtta täitesüstla – 10€ – 30g. Kuid saad võtta soodushinnaga suurema koguse – 30€ – 120g. Geel säilib aastaid ja leiab kasutamist ka järgmistel suvedel ning sobib ka sipelgate tõrjeks.

Telli

Hinnangud

Töö tehti puhtalt, vaikselt ja kiiresti. Geelitõrje oli lõhnatu ja puhas.

Meie korteriühistus, Viljandis Valuoja pst., tehti vaaraosipelgate tõrjet 2007 aasta aprillis. Asjaajamine oli kiire ja dokumentatsioon väga põhjalik. Tõrjemeeskonna töö oli kvaliteetne. Töö tehti puhtalt, vaikselt ja kiiresti. Geelitõrje oli lõhnatu ja puhas. Meie hinnang on ainult positiivne. Siiani oleme sipelgatest priid. Suur, suur tänu Teile!

Meie majas jäid prussakatõrjega rahule kõik elanikud, kuna ainult pärast Teie poolt tehtud tõrjet on nad kadunud.

Meie majas jäid prussakatõrjega rahule kõik elanikud, kuna ainult pärast Teie poolt tehtud tõrjet on nad kadunud. Loodame, et prussakad ei ilmu veel kaua meie majja. Meeldis, kuidas Te tutvustasite oma firmat – info jõudis iga korteriomanikuni, kuidas tõrjet läbi viiakse. Elanike poolt kuulsin ainult positiivset ja kiitvat arvamust, kuna igaüks üksinda tõrjet tehes ei […]

Kõikidele kahtlejatele – kui vaja valida, kas geel või pritsida, soovitan geeli.

Meeldis, kuidas tutvustasite firmat, info oli väga põhjalik, tõrjega ei kaasnenud lisaprobleeme ning töö tehti korralikult. Vaatamata kaugusele oli brigaad täpselt kokkulepitud kellaajal kohal. Geeli kohta saab öelda – tõhus, toimib. Pole tänase seisuga prussakaid rohkem näinud, ka korteris, kus asus kolle. Kõikidele kahtlejatele – kui vaja valida, kas geel või pritsida, soovitan geeli.

Tõrjemeeskond töötas äärmiselt professionaalselt

Kahjurite Tõrje OÜ teostas meie 48 korteriga majas prussakate ja sipelgate tõrje 2003.a. Tõrjemeeskond töötas äärmiselt professionaalselt: arvestas inimeste eripära ja privaatsusega, pidas kinni kokkulepitud kellaaegadest ning mis peamine – siiamaani ei ole meil eelpool nimetatud putukaid näha olnud.

Töö teostati kiiresti ning korteriomanike igapäevaseid toimetusi ei häiritud.

Elamus teostati 2007. aastal vaaroasipelgate tõrje. Hinnapakkumisega koos edastati põhjalik materjal selgitustega, milliseid vahendeid kasutatakse, kuidas tööd teostatakse ja kuidas käib arveldus korterite osas. Leping ja informatsioon korteriomanikele tõrje teostamise kohta oli koostatud tõrje teostaja poolt nii eesti kui ka vene keeles ning igati  asjatundlikult ja korrektselt. Tõrjet teostavad töötajad pidasid kinni eelnevalt kokku lepitud […]

Töö kiire ja korralik, suhtlemine väga viisakas ja meeldiv

Tere, saadan Teile hinnangu teostatud tööde kohta mulle kuuluvas korterelamus Muru tänaval, Tallinnas. 1. asjaajamine ja dokumentatsioon: juba eelnev töid ja kasutatavaid materjale tutvustav meil oli väga informatiivne ja korrektne, hiljem esitati arve, mis oli samuti väga korrektselt ja arusaadavalt koostatud. Väga meeldivalt üllatav, sest vähesed firmad pööravad oma tutvustatavale materjalile ja dokumentatsioonile sellist tähelepanu. […]

Meie korterid on siiani puhtad. See geelitõrje on väga mugav.

Meie majas tehti sipelgatõrjet aasta tagasi, 2007.a. veebruaris. Meie korterid on siiani puhtad. See geelitõrje on väga mugav. Brigaad tuli kohale kokkulepitud ajal. Õhtu jooksul tehti tõrje väga korrektselt kogu trepikojas, mis rahuldas kõiki elanikke, isegi neid, kes alguses olid üldse selle vastu. Täname firmat.

Meie maja ei ole tänusõnadega Teie firma arvel kitsi.

Meie maja ei ole tänusõnadega Teie firma arvel kitsi. Meil ei ole “koduloomi” enam näha olnud. Samuti on mulle helistatud ja Teie firma töö kvaliteedi osas küsimusi esitatud. Olen kiitnud. Koostöö Teiega sujus algusest peale hästi, plaanipärasest ja viivitusteta. Nagu lubasite, nii ka tegite! Tõrjemeeskond oli asjalik ja sõbralik ning inimesed seda enam rahul, et […]

Jäin firmaga Kahjurite Tõrje OÜ väga rahule ja julgen seda soovitada ka teistele abivajajatele/kahtlejatele

Küllap on igal majal jutustada oma putukalugu sellest, kuidas või mis viisil on lahti saadud soovimatutest külalistest. Meie majas (korterelamu Tallinna kesklinnas) algas vaaraosipelgate invasioon u. 7 aastat tagasi. See oli aeg, mil lihtsurelikel oli tekkinud rohkem rahalisi vahendeid, et kortereid ümber ehitada ja remontida. Kas siis koos intensiivse ehitustegevusega või mõnel muul müstilisel põhjusel, […]

Aitäh tubli ja operatiivse töö eest, oleme väga rahul!

Aitäh tubli ja operatiivse töö eest, oleme väga rahul, sipelgad on meie majast kadunud!

Me ei ole enam ühtegi prussakat oma korteris ringi sibamas näinud!

Teie firma käis tegemas Tallinnas, Ristiku … prussakatõrjet. Meie pole enam ühtegi prussakat oma korteris ringi sibamas näinud. Kohe uskumatu! Ma olen Teile väga tänulik! Soovitaksin  kohe kõigile tuttavatele, kel on prussakatega probleeme.