Aia- ja metsasipelgate tõrje

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

 

Aiasipelgate (väikesed mustad või punased sipelgad) asumid hukkuvad päeva-kahe jooksul ning sel aastal uusi juurde ei teki.

NB! Tõrje ei toimi pulmlemise ajal (tiibadega sipelgad) – kesksuvel ja hilissügisel 1 nädala jooksul.

Metsasipelgate (suured sipelgad) pesakuhil hukkub 1-4 nädala jooksul.

Geeltõrje teenustöö

Soovitame mõelda aiasipelgate iseseisvale tõrjele, kuna tegemist on lihtsa ühekordse toiminguga, mida tuleb korrata igal kevadel. Kuid soovi korral teostame teenustööd.

Aiasipelgate tõrje.
0,50 €/m2 – suvekestev tulemus

Metsasipelgate tõrje.
60 € – kuni põlvekõrgune pesa

Osta tõrjegeeli isetegemiseks

Putukatest saad vabaneda tulemuslikult ka iseseisvalt – tõrjegeel on süstaldes mugavalt kasutusvalmis ja teostamine lihtne ning eksimisvõimaluseta.

Aiasipelgate tõrjet teosta alates kevadest pärast soojalaine saabumist sademeteta päeva esimesel poolel, et toiduotsijad jõuaksid söötmürgi kõikidele pesades asuvatele liigikaaslastele viia.

Aseta suuremad geelitilgad  pesade sissepääsuavadele, liikumisradadele ja teadaolevatesse elutsemispaikadesse. Toiming võtab aega 20 minutit. Vaata kasutussoovitust.

Aiasipelgad – maja välisäär, hoov, kõnniteeplaadid, peenrad, kivitaimla, kasvuhoone, viljapuud.
30 € – 120g tõrjegeeli süstaldes soodushinnaga – ca 150 suuremate geelitilkade asetamiseks koduümbruse jaoks.

NB! Esimesel aastal võib geeli rohkem kuluda. Ole objektiivne – geeli kogus sõltub putukate arvukusest või maa-ala suurusest.

Aiasipelgate puhul võid esimesel korral tellida veendumiseks ka 30g tõrjegeeli – maksumus koos saatmiskuluga 13 €.

Aiasipelgate tõrjegeeli tõhususe testimine

Metsasipelgate puhul pigista geel süstaldest kontsentriliste ringidena pesale, et võimalikult palju putukaid omaksid sellele ligipääsu. Toiming võtab aega 2 minutit.

Metsasipelgad – ca põlvekõrguse pesa väljasuretamiseks..
30 € – 120g tõrjegeeli süstaldes soodushinnaga.

NB! Metsasipelgate pesas on tavaliselt väga suur putukate arvukus. Pesa võib osutuda maa all kordi suuremaks kui pealt paistab. Sel juhul telli geeli juurde.

 

3 €Omniva või Itella pakiautomaadi saatmiskulu. Märgi tellimuses kaupluse nimetus, kus asub Sulle sobiv pakiautomaat. Päevased tellimused postitame hilisõhtul. Arve saadame emailiga.

Telli

Hinnangud

Tõrjemeeskond töötas äärmiselt professionaalselt

Kahjurite Tõrje OÜ teostas meie 48 korteriga majas prussakate ja sipelgate tõrje 2003.a. Tõrjemeeskond töötas äärmiselt professionaalselt: arvestas inimeste eripära ja privaatsusega, pidas kinni kokkulepitud kellaaegadest ning mis peamine – siiamaani ei ole meil eelpool nimetatud putukaid näha olnud.

Kõikidele kahtlejatele – kui vaja valida, kas geel või pritsida, soovitan geeli.

Meeldis, kuidas tutvustasite firmat, info oli väga põhjalik, tõrjega ei kaasnenud lisaprobleeme ning töö tehti korralikult. Vaatamata kaugusele oli brigaad täpselt kokkulepitud kellaajal kohal. Geeli kohta saab öelda – tõhus, toimib. Pole tänase seisuga prussakaid rohkem näinud, ka korteris, kus asus kolle. Kõikidele kahtlejatele – kui vaja valida, kas geel või pritsida, soovitan geeli.

Meie korterid on siiani puhtad. See geelitõrje on väga mugav.

Meie majas tehti sipelgatõrjet aasta tagasi, 2007.a. veebruaris. Meie korterid on siiani puhtad. See geelitõrje on väga mugav. Brigaad tuli kohale kokkulepitud ajal. Õhtu jooksul tehti tõrje väga korrektselt kogu trepikojas, mis rahuldas kõiki elanikke, isegi neid, kes alguses olid üldse selle vastu. Täname firmat.

Jäin firmaga Kahjurite Tõrje OÜ väga rahule ja julgen seda soovitada ka teistele abivajajatele/kahtlejatele

Küllap on igal majal jutustada oma putukalugu sellest, kuidas või mis viisil on lahti saadud soovimatutest külalistest. Meie majas (korterelamu Tallinna kesklinnas) algas vaaraosipelgate invasioon u. 7 aastat tagasi. See oli aeg, mil lihtsurelikel oli tekkinud rohkem rahalisi vahendeid, et kortereid ümber ehitada ja remontida. Kas siis koos intensiivse ehitustegevusega või mõnel muul müstilisel põhjusel, […]

Meie majas jäid prussakatõrjega rahule kõik elanikud, kuna ainult pärast Teie poolt tehtud tõrjet on nad kadunud.

Meie majas jäid prussakatõrjega rahule kõik elanikud, kuna ainult pärast Teie poolt tehtud tõrjet on nad kadunud. Loodame, et prussakad ei ilmu veel kaua meie majja. Meeldis, kuidas Te tutvustasite oma firmat – info jõudis iga korteriomanikuni, kuidas tõrjet läbi viiakse. Elanike poolt kuulsin ainult positiivset ja kiitvat arvamust, kuna igaüks üksinda tõrjet tehes ei […]

Töö teostati kiiresti ning korteriomanike igapäevaseid toimetusi ei häiritud.

Elamus teostati 2007. aastal vaaroasipelgate tõrje. Hinnapakkumisega koos edastati põhjalik materjal selgitustega, milliseid vahendeid kasutatakse, kuidas tööd teostatakse ja kuidas käib arveldus korterite osas. Leping ja informatsioon korteriomanikele tõrje teostamise kohta oli koostatud tõrje teostaja poolt nii eesti kui ka vene keeles ning igati  asjatundlikult ja korrektselt. Tõrjet teostavad töötajad pidasid kinni eelnevalt kokku lepitud […]

Meie maja ei ole tänusõnadega Teie firma arvel kitsi.

Meie maja ei ole tänusõnadega Teie firma arvel kitsi. Meil ei ole “koduloomi” enam näha olnud. Samuti on mulle helistatud ja Teie firma töö kvaliteedi osas küsimusi esitatud. Olen kiitnud. Koostöö Teiega sujus algusest peale hästi, plaanipärasest ja viivitusteta. Nagu lubasite, nii ka tegite! Tõrjemeeskond oli asjalik ja sõbralik ning inimesed seda enam rahul, et […]

Me ei ole enam ühtegi prussakat oma korteris ringi sibamas näinud!

Teie firma käis tegemas Tallinnas, Ristiku … prussakatõrjet. Meie pole enam ühtegi prussakat oma korteris ringi sibamas näinud. Kohe uskumatu! Ma olen Teile väga tänulik! Soovitaksin  kohe kõigile tuttavatele, kel on prussakatega probleeme.

Töö tehti puhtalt, vaikselt ja kiiresti. Geelitõrje oli lõhnatu ja puhas.

Meie korteriühistus, Viljandis Valuoja pst., tehti vaaraosipelgate tõrjet 2007 aasta aprillis. Asjaajamine oli kiire ja dokumentatsioon väga põhjalik. Tõrjemeeskonna töö oli kvaliteetne. Töö tehti puhtalt, vaikselt ja kiiresti. Geelitõrje oli lõhnatu ja puhas. Meie hinnang on ainult positiivne. Siiani oleme sipelgatest priid. Suur, suur tänu Teile!

Aitäh tubli ja operatiivse töö eest, oleme väga rahul!

Aitäh tubli ja operatiivse töö eest, oleme väga rahul, sipelgad on meie majast kadunud!

Töö kiire ja korralik, suhtlemine väga viisakas ja meeldiv

Tere, saadan Teile hinnangu teostatud tööde kohta mulle kuuluvas korterelamus Muru tänaval, Tallinnas. 1. asjaajamine ja dokumentatsioon: juba eelnev töid ja kasutatavaid materjale tutvustav meil oli väga informatiivne ja korrektne, hiljem esitati arve, mis oli samuti väga korrektselt ja arusaadavalt koostatud. Väga meeldivalt üllatav, sest vähesed firmad pööravad oma tutvustatavale materjalile ja dokumentatsioonile sellist tähelepanu. […]