Tõrjeteenus

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

Prussakate ja vaaraosipelgate tõrje

Teostame teenustöid eelkõige kortermajades tervikuna, kuid ka eraldi korteriomaniku tellimusel; ettevõtetele ja asutustele.

Kortermajades püsib tulemus aastaid – meie esimesed majad aastast 2003 on senini vaaraosipelgatest ja prussakatest vabad. Tõrje teostamisel ainult ühes eraldi korteris hukkuvad nii olemasolevad kui naabrite juurest uued sissetungivad putukad, ilma et peaks pika aja vältel taaskord midagi ette võtma.

Tõrje teostamine ei sega igapäevast elu- ja töökorraldust. Pole vajadust tühjendada kappe ega liigutada mööblit, tuulutada, lahkuda ega koristada. Toiming on puhas ja tulemus on pikaajaline.

Herilaste ja vapsikute tõrje

Nõustame ja pakume turvalist tõrjet ning tagame soovitud tulemuse ka siis, kui pesa on ligipääsmatus kohas (v.a. hilissügisel, kui nad külmade ilmade saabumisel hakkavad siseruumidesse tungima sooja otsingule).

Aiasipelgate tõrje

Aiasipelgate asumid hukkuvad päeva-kahe jooksul ning sel aastal uusi juurde ei teki (tõrje ei toimi nädala vältel kesksuvel ja hilissügisel pulmlemise ajal – tiibadega sipelgad).

Tulemuse saavutamise aeg, kestvus ja garantii

Putukad Tulemuse saavutamine (päeva) Kestvus (aastat) Garantii
vaaraosipelgad 1-5 1-10 2 aastat (tõrje kogu majas)
prussakad 7-14 1-10 2 aastat (tõrje kogu majas)
aiasipelgad 1-3 1-2 suveperiood
herilased 1-3 1-2 suveperiood
vapsikud 2-7 1-2 suveperiood

Tõrjeteenuse garantii

Vaaraosipelgate ja prussakate tõrje garantii 2 aastat. Garantii eelduseks on see, et korterelamutes on tehtud tõrje kõikides korterites, vältimaks saastekollete sisse jäämist. Kui tõrje käigus ilmneb putukatega eriti saastunud kortereid, siis teeme tasuta lisatõrjet kuni probleemi kadumiseni. Kui 3 kuud pärast tõrjet peaks esinema putukaid, teeme järeltõrje tasuta.

Herilaste, vapsikute ja aiasipelgate tõrjele pakume garantiid – arve esitame alles pärast kliendipoolset kinnitust, et pesad on hukkunud või hiljemalt 1 nädal pärast tõrjet.

Põhjused, miks putukad taas ilmuvad

  • Majas on korter, mille omanik ei võimaldanud mingil põhjusel (ei olnud kodus, keeldumine) teha tõrjet. Selles korteris saavad putukad karistamatult paljuneda.
  • Majja on kolinud elanikud putukatega saastunud korterist.

Nendel juhtudel saab tekkinud olukorra taas kontrolli alla juba lihtsalt ning kiiresti.

Teistes korterites pole vaja aastaid tõrjet teha. Kui sinna satubki putukas, siis hukkub paari päeva jooksul.

Asutustes ja ettevõtetes on riskiteguriks eelkõige ettevõtte töötajad, kes elavad putukatega saastunud korterites.