Prussakad ja vaaraosipelgad

 

Ühiseluliste vaaraosipelgate tulemuslikku tõrjet on võimalik saavutada ainult tõrjegeeliga. Pesavõrgustik kaob mõne päeva jooksul.

Prussakatest vabaned nädala-kahe jooksul.

Telli geeltõrje teenustöö

Geeltõrje teostamine ei sega igapäevast elu- ja töökorraldust. Pole vajadust tühjendada kappe ega liigutada mööblit, tuulutada, lahkuda ega koristada. Toiming on puhas ja tulemus on pikaajaline.

Kortermajas tervikuna korteriühistu tellimusel.
20 € – soodushind korteri kohta, sõltumata tubade arvust. Trepikojad ja keldrid tasuta.

Korteriomaniku tellimusel eraldi korteris.
35 € – hind korteri kohta, sõltumata tubade arvust.

0,75 €/m2 – büroo, majutus
1,00 €/m2 – toitlustus, tootmine, teenindus, kaubandus

Osta tõrjegeeli isetegemiseks

Putukatest saad vabaneda tulemuslikult ka iseseisvalt – tõrjegeel on süstaldes mugavalt kasutusvalmis ja teostamine lihtne ning eksimisvõimaluseta.

Aseta geelitilgad putukate elutsemiskohtadesse –  avad, praod, vahed, augud, tagused jne. Toiming võtab aega 15 minutit. Vaata kasutussoovitust.

Kaasaegses 2-3 toalises korteris baastõrje teostamine probleemi algusjärgus.
20 € – 60g tõrjegeeli süstaldes ca 100 geelitilga asetamiseks.

3 € – Omniva või Itella pakiautomaadi saatmiskulu. Märgi tellimuses kaupluse nimetus, kus asub Sulle sobiv pakiautomaat. Päevased tellimused postitame hilisõhtul. Arve saadame emailiga.

Kui olukord on kontrolli alt väljunud, soovitame võtta kahekordse koguse soodushinnaga – 30 € – 120g. Tõsisema probleemi korral pea meiega nõu. Baastõrje puhul võimaldab aga suurem kogus omada käepärast tagavara, et aeg-ajalt uuendada, lisada ja värskendada geelitilkade võrgustikku, kuniks majas püsib putukaprobleem. Sel moel hoiad ära uute putukate karistamatu ringiliikumise ja paljunemise.

Korteriühistutele

Teenustöö eesmärk on teostada prussakate ja vaaraosipelgate tõrjet ühesuguse kvaliteediga kõikides korterites, mis tagab kortermajas kestva tulemuse aastateks.

Oleme muutnud  tõrje organiseerimise mugavaks ja lihtsaks.

Vaaraosipelgate ja prussakate tõrje garantii 2 aastat. Garantii eelduseks on see, et korterelamutes on tehtud tõrje kõikides korterites, vältimaks saastekollete sisse jäämist. Kui tõrje käigus ilmneb putukatega eriti saastunud kortereid, siis teeme tasuta lisatõrjet kuni probleemi kadumiseni. 

Lisateave korteriühistu juhatusele ja haldurile.

KASUTUSSOOVITUSED

Põhjused, miks putukad taas ilmuvad

  • Majas on korter, mille omanik ei võimaldanud mingil põhjusel (ei olnud kodus, keeldumine) teha tõrjet. Selles korteris saavad putukad karistamatult paljuneda.
  • Majja on kolinud elanikud putukatega saastunud korterist.

Nendel juhtudel saab tekkinud olukorra taas kontrolli alla juba lihtsalt ning kiiresti.

Teistes korterites pole vaja aastaid tõrjet teha. Kui sinna satubki putukas, siis hukkub paari päeva jooksul.

Asutustes ja ettevõtetes on riskiteguriks eelkõige ettevõtte töötajad, kes elavad putukatega saastunud korterites.

Osta

Telli