Herilased ja vapsikud

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

 

Ligipääsmatus kohas – ehituskonstruktsioonis, laudise taga, tuulekastis – asuvate pesade mugav ja kiire tõrjemoodus.

Herilaste ja vapsikute pesad hukkuvad 3 tunni kuni 3 päeva jooksul, sõltuvalt ilmastikuoludest.

NB! Tõrje ei toimi hilissügisel külmade ilmade saabumisel, kui nad hakkavad ellujäämiseks tungima siseruumidesse sooja otsingule.

Geeltõrje teenustöö

Soovitame mõelda nende putukate iseseisvale tõrjele, kuna tegemist on lihtsa ühekordse toiminguga.  Kuid soovi korral teostame teenustööd.

Herilaste ja vapsikute tõrje.
60 € – ligipääsmatus kohas asuva pesa putukaid mitteäritav tõrjemoodus.

Osta tõrjegeeli isetegemiseks

Putukatest saad vabaneda tõhusalt ka iseseisvalt – kõik on mugavalt kasutusvalmis ja teostamine lihtne, kiire ning turvaline. Lähtu meie soovitustest, mis tuginevad putukate elutsemistavadele! Tõrje meetod ei ärrita putukaid. Vaata kasutussoovitust.

Herilaste ja vapsikute tõrjet teosta alates kevadest pärast soojalaine saabumist sademeteta päeva esimesel poolel, et toiduotsijad jõuaksid söötmürgi kõikidele pesaasukatele viia.

Leia lennuava ja distantsi hoidmiseks sobiliku pikkusega harjavars või toigas, mille külge kinnitada rullik. Kanna geel eemalt rulliku abil putukate maandumisalale ja sisenemisavale. Toiming võtab aega 30 sekundit.

Maapinnas oleva pesa väljasuretamiseks leia pilbas, määri see kahelt poolt geeliga kokku ja poeta see sobival hetkel avausse. Takista putukate lendamine, kuid ära blokeeri nende sisse-välja ronimist!  Toiming võtab aega 5 sekundit.

Herilaste ja vapsikute tõrjekomplekt.
20 € – 40g tõrjegeeli – 2 jalgpalli suuruse pesa väljasuretamiseks. Kõik vajaminev on komplektis olemas.

NB! Suve lõpuks võivad pesad kasvada väga suureks. Samuti võivad suve jooksul ootamatult tekkida uued tütarpesad. Ole objektiivne – geeli kogus sõltub putukate arvukusest või pesade hulgast.

3 € – Omniva või Itella pakiautomaadi saatmiskulu. Märgi tellimuses kaupluse nimetus, kus asub Sulle sobiv pakiautomaat. Päevased tellimused postitame hilisõhtul. Arve saadame emailiga.

Edaspidi säilita eeltöödeldud rullik kaasasolevas purgis ning kasuta aastast aastasse odavamalt täitesüstlaid.

Võid kohe juurde võtta täitesüstla – 10€ – 30g. Kuid saad võtta soodushinnaga suurema koguse – 30€ – 120g. Geel säilib aastaid ja leiab kasutamist ka järgmistel suvedel ning sobib ka sipelgate tõrjeks.

KASUTUSSOOVITUSED

 

Põhjused, miks putukad taas ilmuvad

  • Majas on korter, mille omanik ei võimaldanud mingil põhjusel (ei olnud kodus, keeldumine) teha tõrjet. Selles korteris saavad putukad karistamatult paljuneda.
  • Majja on kolinud elanikud putukatega saastunud korterist.

Nendel juhtudel saab tekkinud olukorra taas kontrolli alla juba lihtsalt ning kiiresti.

Teistes korterites pole vaja aastaid tõrjet teha. Kui sinna satubki putukas, siis hukkub paari päeva jooksul.

Asutustes ja ettevõtetes on riskiteguriks eelkõige ettevõtte töötajad, kes elavad putukatega saastunud korterites.