Tõrjeteenus

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

Prussakate ja vaaraosipelgate tõrje

Oleme spetsialiseerunud prussakate ja vaaraosipelgate tõrjete teostamisele korteriühistutes tervikuna, et teha ühesuguse kvaliteediga töö kõikides korterites, mis tagab kestva tulemuse aastateks.

Teostame teenustöid ka korteriomaniku tellimusel, ettevõtetele ja asutustele.

Prussakate ja vaaraosipelgate tõrje teostamine ei sega elanike igapäevatoimetusi.

Herilaste ja vapsikute tõrje

Nõustame ja pakume turvalist tõrjet ning tagame soovitud tulemuse ka siis, kui pesa on ligipääsmatus kohas (v.a. hilissügisel, kui nad külmade ilmade saabumisel hakkavad siseruumidesse tungima sooja otsingule).

Aiasipelgate tõrje

Aiasipelgate puhul annab tõrje äärmiselt kiire tulemuse (v.a. pulmlemise ajal – tiibadega sipelgad).

Tõrjeteenuse garantii

Vaaraosipelgate ja prussakate tõrje garantii 2 aastat. Garantii eelduseks on see, et korterelamutes on tehtud tõrje kõikides korterites, vältimaks saastekollete sisse jäämist. Kui tõrje käigus ilmneb putukatega eriti saastunud kortereid, siis teeme tasuta lisatõrjet kuni probleemi kadumiseni. Kui 3 kuud pärast tõrjet peaks esinema putukaid, teeme järeltõrje tasuta.

Herilaste, vapsikute ja aiasipelgate tõrjele pakume garantiid – arve esitame alles pärast kliendipoolset kinnitust, et pesad on hukkunud või hiljemalt 1 nädal pärast tõrjet.

Põhjused, miks putukad taas ilmuvad

  • Majas on korter, mille omanik ei võimaldanud mingil põhjusel (ei olnud kodus, keeldumine) teha tõrjet. Selles korteris saavad putukad karistamatult paljuneda.
  • Majja on kolinud elanikud putukatega saastunud korterist.

Nendel juhtudel saab tekkinud olukorra taas kontrolli alla juba lihtsalt ning kiiresti.

Teistes korterites pole vaja aastaid tõrjet teha. Kui sinna satubki putukas, siis hukkub paari päeva jooksul.

Asutustes ja ettevõtetes on riskiteguriks eelkõige ettevõtte töötajad, kes elavad putukatega saastunud korterites. Meie praktika näitab, et asutused ja ettevõtted püsivad pärast tõrjet putukavabana aastaid.