Tõrjeteenus tõrjegeeliga

Sõnal olla jõud. Et kutsud ja tullakse. Et hüüad ja vastatakse. Või et lausud ja kohe suudadki. Uskumise asi. Enesesse uskumise asi. Palud ja minnakse, lausa pesakondade kaupa. Ja ei midagi isiklikku.

Prussakate ja vaaraosipelgate tõrje geeliga

Oleme spetsialiseerunud prussakate ja vaaraosipelgate geeltõrjete teostamisele ainult korteriühistutes tervikuna, et teha ühesuguse kvaliteediga töö kõikides korterites, mis tagab kestva tulemuse aastateks.

Teostame antud töid ka ettevõtetele ja asutustele.

Prussakate ja vaaraosipelgate geeltõrje ei sega elanike igapäevatoimetusi; selle puhul pole vaja teha mitte mingeid ettevalmistusi, tühjendada kappe ega liigutada mööblit. Samuti ei ole vaja pärast tõrjet koristada. Töö teostamine on puhas ja turvaline. Tõrje teostamise ajal võib kodus viibida. Puudub vajadus ruumide tuulutamise järele. Geel on märkamatult läbipaistev. Geeltõrje on ohutu allergia-, astma- ja voodihaigetele, imikutele ja rasedatele, koduloomadele- ja lindudele, akvaariumikaladele ja toataimedele. Geelitõrje ei ole võrreldav märgtõrjega ehk pritsitavate närvimürkidega. Tõrjegeel jätab väikseima ökoloogilise jälje keskkonda.

Herilaste ja vapsikute tõrje geeliga

Kui herilaste või vapsikute pesa tegevus muutub tülikaks, siis enne kui midagi ise teed, pea meiega nõu 503 9413 või esita küsimus. Nõustame ja vajadusel pakume turvalist tõrjet ja tagame soovitud tulemuse ka siis, kui pesa on ligipääsmatus kohas.

Aiasipelgate tõrje geeliga

Vajadusel teostame aiasipelgate tõrjet, kuid siin soovitame vaadata isetegemise võimalust, kuna tõrjegeeli kasutamine on äärmiselt lihtne tegevus.

Nende putukate puhul on võimalik tõrje ka iseseisvalt geeliga ära teha, kuna see on äärmiselt lihtne ja loogiline eksimisvõimaluseta toiming. 

Tõrjeteenuse garantii

Vaaraosipelgate ja prussakate tõrje garantii 2 aastat. Garantii eelduseks on see, et korterelamutes on tehtud tõrje kõikides korterites, vältimaks saastekollete sisse jäämist. Kui tõrje käigus ilmneb putukatega eriti saastunud kortereid, siis teeme tasuta lisatõrjet kuni probleemi kadumiseni. Kui 3 kuud pärast tõrjet peaks esinema putukaid, teeme järeltõrje tasuta.

Herilaste, vapsikute ja aiasipelgate tõrjele pakume garantiid – arve esitame alles pärast kliendipoolset kinnitust, et pesad on hukkunud või hiljemalt 1 nädal pärast tõrjet.

Põhjused, miks putukad taas ilmuvad

  • Majas on korter, mille omanik ei võimaldanud mingil põhjusel (ei olnud kodus, keeldumine) teha tõrjet. Selles korteris saavad putukad karistamatult paljuneda.
  • Majja on kolinud uued elanikud, kes tulevad saastunud korterist.
  • Korteris on tehtud sanitaarremont, mille käigus on geelitilgad kadunud ja korter putukate suhtes kaitsetu.

Nendel juhtudel saab tekkinud olukorra taas kontrolli alla juba lihtsalt ning kiiresti.

Teistes korterites, kus geelitilgad on putukaid ees ootamas, pole vaja aastaid tõrjet teha. Kui sinna isegi satub putukas, siis toitub ta geelist ja hukkub paari päeva jooksul.

Asutustes ja ettevõtetes on riskiteguriks eelkõige ettevõtte töötajad, sest võivad elada putukatega saastunud korteris ja putukad satuvad taaskord uude elutsemispaika. Meie praktika näitab, et asutused ja ettevõtted püsivad pärast tõrjet putukavabana samuti pikemat aega. See sõltub aga ettevõtte töö eripärast ja puhtusest.

Hinnangud meie tõrjeteenusele