Tee ise tõrjet geeliga

On hea, kui asi õnnestub. Veel parem, kui asi õnnestub esimesel korral. Ja eriti hea on, kui õnnestumiseks ei ole vaja ei kannatust, ei kogemust, ei viitsimist. Võtad, vajutad ja valmis. Kinnisilmi. Käsi taskus. Vilistades. Muuseas.

15 aastase kogemuse põhjal teame, kui palju on vaja tõrjegeeli probleemi lahendamisel erinevates olukordades. Seepärast on Sul lihtsam lähtuda selleks ühekordseks toiminguks meie soovitustest. Hinnakirjas leiad endale sobiva lahenduse. Keerulisematel juhtumitel küsi nõu – 5039413 või esita küsimus.

Juhindu allpool olevatest kasutusjuhenditest. Vaata teiste kasutajate kirjeldusi geeli kasutamisel – see annab Sulle veendumust ja julgust ka ise see töö ette võtta.

Tõrjegeeli kasutamine on niivõrd lihtne ja turvaline, et selle kasutamisega saab igaüks hakkama. Kasutame sama tõrjegeeli teenustööde teostamisel. Pakendites on kõik kasutusvalmis. Toiming võtab aega ca 15 minutit.

Prussakate ja vaaraosipelgate tõrjegeeli kasutamisel saad elamise kiiresti putukatest vabaks pikaks ajaks.

Aiasipelgate puhul saad ühekordse toiminguga suvekestva tulemuse.
Herilaste ja vapsikute tõrjekomplekti kasutamismoodus võimaldab pesade väljasuretamist turvaliselt ka lootusetuna näivates olukordades.
Me teame, et tõrjegeel toimib 100%. Selles veendumiseks oleme lisanud igasse pakendisse aiasipelgate tõrjegeeli testri. Vaata ka, mida testijad selle kohta ütlevad –  http://picktry.ee/aiasipelgate-torjegeel?limit=1000
Samuti jagame seda aianduslaatadel tasuta.

tõrjegeeli tester